ul. Podmiejska 2G, 19-300 Ełk
biuro@newhouse.elk.pl
tel. 87 610 02 62
NEW HOUSE FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA

Oferty pracy

NEW HOUSE Firma Usługowo-Budowlana z Ełku poszukuje osoby na stanowisko pracy:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Suwałki, Ełk i okolice

Opis stanowiska:
– realizacja inwestycji m. In. mieszkaniowych wielorodzinnych, użyteczności publicznej
– przygotowanie harmonogramów i kosztorysowanie robót budowlanych
– kompleksowa organizacja, zarządzanie i nadzór nad robotami budowlanymi
– nadzorowanie oraz koordynacja prac podwykonawców
– nadzór nad przestrzeganiem prawa budowlanego i przepisów BHP
– prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy

Wymagania:
– uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
– doświadczenie w realizowaniu i nadzorowaniu robót budowlanych,
– umiejętność organizowania oraz zarządzania pracami budowlanymi,
– umiejętność obsługi programów kosztorysowych i projektowych (Norma Pro, Norma Expert, AutoCad)
– samodzielność, zdecydowanie oraz efektywność działania
– umiejętność działania na więcej niż jednej budowie
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– atrakcyjne wynagrodzenie
– samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
– możliwość rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.